خرید چینی آلات بهداشتی گروه سهند

خرید چینی آلات بهداشتی گروه سهند | سهند تایتل

امروزه یکی از مهمترین المان های هر خانه ای چینی بهداشتی های منزل می باشد. چینی بهداشتی های مختلف در بخش های متنوعی از خانه مورد استفاده قرار می گیرند. اگر به تازگی برای خرید چینی آلات بهداشتی به بازار مراجعه کرده باشید، قطعا تنوع بالای مدل ها و جنس ها و برند های مختلف موجب سردرگمی شما شده است. یکی از برند های معتبر و با سابقه در زمینه تولید و عرضه انواع چینی آلات بهداشتی بازرگانی سهند می باشد.
این شرکت با راه اندازی درگاه خرید اینترنتی امکان خرید چینی بهداشتی را بصورت آنلاین برای هموطنان عزیز فراهم نموده است. شرکت بازرگانی سهند با راه اندازی فروشگاه آنلاین و حذف واسطه ها در فرایند فروش چینی آلات بهداشتی سعی دارد بالاترین کیفیت چینی آلات بهداشتی را در پایین ترین سطح قیمت به شما عزیزان عرضه نماید. محصولات شرکت بازگانی سهند شامل انواع کاشی و سرامیک، چینی آلات بهداشتی، روشویی کابینتی و باند و قرنیزهای سرامیکی می باشد. شما می توانید برای مشاهده محصولات مختلف بازگانی سهند به صفحه محصولات ما مراجعه نمایید و پس از انتخاب با ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت نمایید.


چینی بهداشتی | سهند تایتل

چینی بهداشتی چیست؟

چینی های بهداشتی یا سرامیک های بهداشتی معمولا به صورت دستشویی، وان، توالت و ... در بازار موجود هستند. چینی های بهداشتی معمولا از انواع چینی‌ زجاجی و نیمه‌ زجاجی و نیز بدنه‌‌های خاک نسوز و استون‌ور ساخته می شوند و هر کدام مخصوص استفاده در بخش خاصی است. انواع فراورده هایی که در تولید چینی های بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرند به آنها تک پخت می گویند. تک پخت بودن چینی های بهداشتی به این معنی است که پخت بدنه و لعاب چینی های بهداشتی در یک مرحله انجام می شود.
ماده اولیه اکثر سرامیک های بهداشتی موجود در ایران از جنس چینی های زجاجی و نیمه‌ زجاجی می باشد. به همین دلیل است که به جای نام صحیح سرامیک بهداشتی به آنها نام چینی بهداشتی را اطلاق کرده اند. چینی های زجاجی و نیمه زجاجی همانطور که بیان شد پرکاربرد ترین عنصر در ساخت چینی آلات بهداشتی هستند.
چینی های زجاجی و نیمه زجاجی از تکامل ارتن‌ ور فلدسپاتی ساخته به دست می آیند. بهترین نوع سرامیک های بهداشتی آن هایی است که از چینی های زجاجی در ساخت آن استفاده شده است چراکه چینی زجاجی نسبت به چینی نیمه زجاجی و ارتن‌ ور فلدسپاتی دارای جذب آب بسیار کمتری است.


جذب آب چینی زجاجی حدود ۱ درصد می باشد که در مقایسه با میزان جذب آب چینی های نیمه زجاجی و ارتن‌ ور فلدسپاتی که حدود ۱۴ درصد هستند بسیار کمتر است. یکی دیگر از انواع متریال مورد استفاده برای ساخت چینی آلات بهداشتی استفاده از بدنه های خاک نسوز (Fire Clay) است. استفاده از بدنه های خاک نسوز برای ساخت چینی آلات بهداشتی بسیار کمتر از میزان استفاده از چینی های زجاجی است، دلیل آن این است که چینی های بهداشتی که با استفاده از بدنه خاک نسوز تولید شده اند دارای وزن بالا و ظاهری متخلخل می باشند.
بدنه های خاک نسوز معمولا از خاک نسوز(خام) و خاک نسوز پخته ساخته می شوند. نوع دیگر چینی آلات بهداشتی، چینی آلات بهداشتی ساخته شده از استون ور می باشند. این ماده، ماده اصلی ساخت ظروف خانگی و کاشی ها می باشد. چینی آلات بهداشتی ساخته شده از استون ور دارای مقاومت بسیار بالایی می باشند. این چینی آلات به دلیل استحکام بالایی که دارند در مکان های پرکاربرد مانند کارخانه ها و بیمارستان ها مورد استفاده قرار می گیرند. چینی آلات بهداشتی استون ور مورد استفاده در کارخانه ها قهوه ای و در بیمارستان ها از رنگی نزدیک به سفید استفاده می شود.

کیفیت چینی بهداشتی شرکت سهند

تمامی محصولات شرکت بازرگانی سهند به دلیل بهره بردن از برترین متریال اولیه از کیفیت بالایی برخوردارند. تمامی چینی آلات بهداشتی تولید شده در کشور در سه سطح کیفی درجه ۱، درجه ۲ و درجه ۳ دسته بندی می شوند. لازم به ذکر است که چینی آلات بهداشتی موجود در فروشگاه سهند تایتل همگی دارای سطح کیفی درجه ۱ می باشند. برای برخی این سوال پیش می آید که آیا مدل محصول از یک برند مشخص در دو کالای متفاومت ممکن است که دارای کیفیت متفاوتی باشد. ما در پاسخ به این سوال به شما عزیزان می گوییم که خیر ممکن نیست چرا که تمامی محصولات کارخانه همگی خروجی یک خط تولید می باشند و دارای مواد اولیه یکسان هستند.
علاوه بر موارد ذکر شده نیز پس از تولید در قسمت نظارت بر کیفیت همگی بررسی می شوند. نکته دیگری که بیان آن را لازم دیدیم این است که تمامی لعاب مورد استفاده در کارخانه برای محصولات یکسان است و درخشش و براقیت محصولات همگی یکسان هستند دلیل آن هم استفاده از یک نوع لعاب با مواد اولیه یکسان برای تمامی محصولات یک کارخانه است.


اما سه سطح کیفی بیان شده بر چه اساسی تعیین می شوند. تمامی محصولات پس از تولید در بخش نظارت مورد بررسی قرار می گیرند، محصولات بدون نقص ظاهری در گروه درجه ۱، محصولات با نقص ظاهری جزیی مانند موج در لعاب و عدم یکپارچگی پوشش لعاب در گروه درجه ۲ و محصولات با نقص لعاب مانند پین هول، زبری لعاب و یا خط و خش لعاب در گروه درجه ۳ قرار می‌گیرند.
تمامی محصولات موجود در فروشگاه سهند از محصولات درجه ۱ هستند و این مجموعه محصولات درجه ۲ و ۳ را بعنوان ضایعات شناسایی می کند. شرکت بازرگانی سهند تایتل برای آسودگی و راحتی شما امکان خرید آنلاین و بدون واسطه چینی آلات بهداشتی سهند را با بهترین قیمت در فروشگاه سهند تایتل فراهم کرده است.

خرید چینی بهداشتی | سهند تایتل

خرید چینی آلات بهداشتی از سهند تایتل

برای خرید انواع چینی آلات بهداشتی مانند انواع کاشی و سرامیک - چینی آلات بهداشتی - روشویی کابینتی - باند و قرنیزهای سرامیکی می توانید به صفحه محصولات سهند تایتل مراجعه نمایید. پس از انتخاب محصول مورد نظر می توانید با ما تماس حاصل فرمایید و سفارش خود را ثبت نمایید. مجموعه بازگانی چینی بهداشتی سهند تایتل همواره سعی داشته است تا روش های نوین فروش را برای آسودگی مشتریان عزیز فراهم آورد. حال با راه اندازی فروشگاه آنلاین امکان حذف واسطه ها و فروش مستقیم اینترنتی ایجاد شده است. این امر موجب شده است که ما بتوانیم محصولات با کیفیت خود را با قیمتی پایین تر به دست مشتریان عزیز برسانیم.