بلاگ بازرگانی سهند

> مقالات اصلی
نمایندگی سرامیک پرسلان در یزد

نمایندگی سرامیک پرسلان در یزد

اگر به طور کلی سرامیک را به عنوان یک خانواده بزرگ بشناسیم، پرسلان یک عضو کوچک از این خانواده است که ویژگی‌های منحصربه‌فرد و شخصیت کیفیتی بسیار خوب آن، باعث شده تا نسبت به سایر اعضای این خانواده محبوب تر شود.

خرید سرامیک طرح پارکت

خرید سرامیک طرح پارکت

سرامیک طرح پارکت یکی از محصولات مجموعه سهند تایل می باشد که در برند های مختلف در بازار موجود می باشد شما می توانید برای خرید سرامیک طرح پارکت با بهترین قیمت به فروشگاه ما مراجعه نمایید.

نکات مهم هنگام خرید توالت فرنگی

نکات مهم هنگام خرید توالت فرنگی

سرویس بهداشتی نیز مانند حمام بخش مهمی از خانه است و دکوراسیون آن اهمیت زیادی در خانه دارد. برای اینکه یک سرویس بهداشتی شیک و مدرن داشته باشید و دکوراسیون زیبایی خلق کنید، سعی کنید..

خرید روشویی کابینتی

خرید روشویی کابینتی

یکی از محصولات شرکت سهند تایل روشویی کابینتی می باشد روشویی های کابینتی بازرگانی سهند دارای کیفیت بالایی می باشند و با قیمت مناسبی برای شما مشتریان عزیز عرضه می گردد.

انواع قرنیز

انواع قرنیز

از گذشته تا به امروز حاشیه و کناره دیوار با تجهیزاتی نواری شکل پوشانده شده که گاهی هم رنگ بودن آنها با کف و دیوار پشتی باعث شده که مورد توجه قرار نگیرند.

نکات اجرای سرامیک

نکات اجرای سرامیک

در این مقاله با تیم سهند تایل هماهنگ باشید تا به بررسی نکات مهم هنگام نصب انواع کاشی و سرامیک بپردازیم. نصب کاشی و سرامیک کار تخصصی است که بایستی توسط افراد کارشناس و مجرب در این زمینه انجام شود،

اصول درجه بندی کاشی و سرامیک

اصول درجه بندی کاشی و سرامیک

در این مقاله از وبسایت سهند تایل به بررسی اصول درجه بندی انواع مختلف کاشی و سرامیک ها در شرکت های تولیدی می پردازیم. سرامیک ها از نظر کیفی به سه دسته درجه اول، درجه دوم و درجه سوم تقسیم می شوند.

خرید چینی آلات بهداشتی گروه سهند

خرید چینی آلات بهداشتی گروه سهند

گروه سهند تاتیل یکی از مجموعه های تولید و عرضه انواع چینی آلات بهداشتی در کشور می باشد. حال با ورود به فضای مجازی و راه اندازی فروشگاه اینترنتی امکان خرید بدون واسطه با پایین ترین قیمت ممکن برای شما عزیزان فراهم نموده است.

خرید کاشی و سرامیک

خرید کاشی و سرامیک

گروه سهند تاتیل یکی از مجموعه های تولید و عرضه انواع چینی آلات بهداشتی در کشور می باشد. حال با راه اندازی فروشگاه مجازی اقدام به فروش محصولات از جمله کاشی و سرامیک بصورت آنلاین نموده است.